Wakacje nad polskim morzem - gdzie pojechać?

Wakacje nad polskim morzem - gdzie pojechać?

Wielu Polaków decyduje się, aby wakacje spędzić nad polskim morzem. Niektóre osoby przyjeżdżają co roku w to samo miejsce, a do udanego wypoczynku wystarczy jedynie morze i piasek. Jednak pogoda nad Bałtykiem nie zawsze dopisuje, dlatego bardzo ważny jest również wybór hotelu, w którym spędzimy cały pobyt. Przed wyjazdem warto również sprawdzić, jakie atrakcje są dostępne na miejscu. Sprawdź, gdzie warto pojechać!

Wakacje w Niechorzu

Niechorze jest miejscowością znajdującą się w województwie zachodniopomorskim. Charakteryzuje się szeroką plażą i i drobnym, jasnym piaskiem. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, jak i na wyjazd z przyjaciółmi lub we dwoje. Jedną z większych atrakcji turystycznych jest wybudowana w XIX w. latarnia morska. W tej miejscowości znajduje się również motylarnia, która z pewnością okaże się idealną atrakcją dla dzieci, jak i dorosłych. Wybór noclegu jest ogromny - apartamenty, pensjonaty, czy hotelowe pokoje. Niechorze to miejscowość, która z roku na rok przyciąga coraz większą liczę turystów. Nie jest jednak miastem, w którym panuje tłok i hałas, dlatego z pewnością uda nam się odpocząć i zrelaksować!

Wakacje w Krynicy Morskiej

Krynica Morska znajduje się w województwie pomorskim. Jest to zdecydowanie turystyczna miejscowość, posiadająca port i cztery przystanie morskie. W pobliżu znajduje się Park Krajobrazowy Mierzei Wiślanej, który zachwyca licznymi wzniesieniami wydmowymi i roślinnością. W tej miejscowości znajdziemy również wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi. Warto wybrać się również na rejs motorówką lub łodzią. Nie sposób wymienić wszystkie atrakcje, z jakich słynie Krynica Morska. Apartamenty hotelowe, pensjonaty, domki - wybór noclegów jest ogromny i z pewnością każdy wybierze taki, który jest dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Wiele hoteli oferuje SPA, a także atrakcje dla dzieci prowadzone przez animatorów. Nad polskim morzem, możemy przeżyć wakacje pełne zabawy i przygód.

Wakacje w Międzywodziu

Międzywodzie to niewielka miejscowość, położona w województwie zachodniopomorskim. Jest to miasto idealne dla osób, które chcą przede wszystkim odpocząć, opalając się lub spacerując brzegiem morza. Ta miejscowość znajduje się blisko Zatoki Kamieńskiej, gdzie istnieje możliwość wędkowania i błogiego relaksu. Szerokie, czyste plaże i łagodny klimat - z tego słynie Międzywodzie. Apartamenty z widokiem na morze mogą okazać się świetnym wyborem, a widok z okna urozmaici poranki. Na plaży znajdziemy również wiele dmuchanych atrakcji dla dzieci.

Wakacje nad Polskim morzem mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Ważny jest przede wszystkim wybór odpowiedniej miejscowości, w zależności od tego jaka forma wypoczynku nas interesuje.